Дитячі майданчики

Яскраві, барвисті, надійні вуличні дитячі майданчики виробництва ПАТ «ТЕМП» - це саме те, що потрібно для повноцінного розвитку дітей у ранньому віці! Ігри на свіжому повітрі в компанії однолітків позитивно впливають на розвиток соціальних навичок дитини, а також, на психологічний та емоційний стан дитини і зміцнюють загальне фізичне здоров'я.


Широкий асортимент продукції від гойдалок до каруселей та ігрових комплексів, подарує море позитивних емоцій дітям різного віку і задовольнить вимоги батьків щодо надійності і довговічності.
При виготовленні дитячих майданчиків використано лише якісні надійні матеріали українського виробництва.

Високоміцні товстостінні сталеві труби, з яких виготовлені дитячі елементи, покриті полімерною фарбою, стійкою до атмосферних впливів. Це забезпечує привабливий зовнішній вигляд на довгі роки! Сидіння і декоративні елементи виготовлені з вологостійкої фанери і покриті яскравою, атмосферостійкою фарбою.

Відмінна особливість дитячих майданчиків від ПАТ «ТЕМП» - це підвищена вандалостійкість. Розроблені спеціально для використання в парках, скверах і подвір'ях загального користування, наші майданчики піддаються, найчастіше, екстремальним навантаженням і з успіхом витримують їх.

Наші клієнти
Ваше сообщение отправлено!
Замовити виклик
captcha