Механізми для меблів

Головна / Меблева група / Механізми для меблів

Механізми трансформації


ПАТ «ТЕМП» виробляє широкий асортимент механізмів трансформації для м'яких меблів. У даному розділі, Ви можете вибрати для себе різні види механізмів - «єврокнижка», «пума», «дельфін», «клік-кляк».

«Єврокнижка» - найпопулярніша система розкладання диванів. Трансформація здійснюється шляхом підняття сидіння вгору і на себе, далі опускати до горизонтального положення. Пластикові шайби під пружину попереджають скрип при розкладанні, також є можливість комплектації механізму сталевою траверсою, для запобігання перекосу дивана.

«Пума» - механізм для диванів, в яких трансформація здійснюється шляхом підняття вгору і на себе сидіння, при цьому, вгору піднімається додаткова подушка. Даний механізм також комплектується траверсою, що являє собою сталеву трубу, яка кріпиться до механізму і попереджає перекіс і ламання дивану.

«Дельфін» - міцний і надійний механізм належить до викатного типу систем розкладання диванів, призначених для щоденного сну. Витративши мінімум зусиль, Ви відразу розкладете диван в двоспальне ліжко.

«Клік-кляк»  - трьохпозиційний механізм повороту забезпечує два положення спинки дивану під різними кутами - для сидіння і одне положення - для лежання.

Наші клієнти
Ваше сообщение отправлено!
Замовити виклик
captcha