ПРО ПІДПРИЄМСТВО

Головна / ПРО ПІДПРИЄМСТВО

ПАТ «ТЕМП» - одне з найстаріших промислових підприємств України, засноване в 1908 році. На даний момент, підприємство визнано лідером вітчизняного ринку у сфері проектування і виробництва ортопедичних каркасів ліжок та механізмів трансформації для меблів. На даному етапі максимум уваги приділяється розробці нової продукції, а також, удосконаленню вже існуючих виробів.
 

Основні напрямки виробництва:

  

 • каркаси ліжок і диванів
 • механізми трансформації для меблів
 • обладнання для дитячих та спортивних майданчиків
 • обладнання для баскетбольних залів та майданчиків
 • ортопедичні та анатомічні матраци на пружинному блоці типу «Боннель»
 • текстиль (ковдри, подушки)
 • різноманітні металоконструкції за індивідуальними проектами
 

Надаємо послуги:

  
 • високочастотного лазерного різання металу
 • механізованого дугового зварювання (роботизований зварювальний комплекс)
 • гнуття деталей з листа
 • стьобання тканини (з'єднання декількох шарів текстильних матеріалів шляхом прошивання)

 
ПАТ «ТЕМП» має можливість виготовляти різні металоконструкції за кресленнями або ескізами замовника, габаритами до 1000х2000х4000 мм. 
Замовлення приймаються як одиничні, так і серійні. Виконують їх висококваліфіковані інженери та робітники (токарі, фрезерувальники, слюсарі, зварювальники та ін.) на сучасному обладнанні (в т.ч. лазерне різання та згинання листового прокату, роботизоване зварювання, гнуття круглих і профільних труб та ін.).
 
Металоконструкції виготовляються з матеріалів, що пройшли вхідний контроль, а також постійно знаходяться під ретельним технічним контролем. Для додання естетичного вигляду, а також корозійної стійкості, вироби можуть бути пофарбовані рідкою або полімерною (порошковою) фарбою будь-якого кольору або оцинковані гарячим способом.
 
Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно шукаємо нові можливості для розвитку та виробництва.
У 2010 році на «ТЕМПі» було запущено виробництво дитячих та спортивних майданчиків. Великою популярністю користуються повноцінні ігрові комплекти ДСК 3, які включають: вежі, містки, гойдалки, каруселі, турніки, гойдалки та інші елементи.
 
Наші майданчики вже давно стали справжньою окрасою міста Черкас, а тепер приносять радість малюкам ще й у багатьох інших куточках України. Також ПАТ «ТЕМП» виробляє вуличні тренажери та спортивне обладнання за Street workout, призначене для тренування м'язів спини, ніг, преса, торса, плечового поясу, грудних м'язів.
 
Значних обертів набирає виробництво обладнання для баскетбольних залів і майданчиків. Перелік продукції включає стійки розкладні, баскетбольні щити, кільця баскетбольні амортизаційні, опори для щитів, кріплення, гандбольні ворота зі щитом, трибуни (викатні, розсувні, стаціонарні). Всі конструкції виготовлені з високоякісної сталі та пофарбовані полімерною фарбою. 

Наші клієнти