Індивідуальна розробка

Головна / Індивідуальна розробка
 
ПАТ «ТЕМП» має можливість виготовляти різні металоконструкції за кресленнями або ескізами замовника, габаритами до 1000х2000х4000 мм.
 
Скористайтеся запропонованою формою, опишіть технічне завдання і відправте нашим фахівцям. Після вивчення вашого запиту, ми зв'яжемося з вами і запропонуємо своє рішення.

Замовлення приймаються як одиничні, так і серійні. Виконують їх висококваліфіковані інженери та робітники (токарі, фрезерувальники, слюсарі, зварювальники та ін.) на сучасному обладнанні (в т.ч. лазерне різання та згинання листового прокату, роботизоване зварювання, згинання круглих і профільних труб та ін.).
 
Металоконструкції виготовляються з матеріалів, що пройшли вхідний контроль, а також постійно знаходяться під ретельним технічним контролем. Для додання естетичного вигляду, а також корозійної стійкості, вироби можуть бути пофарбовані рідкої або полімерною (порошковою) фарбою будь-якого кольору або оцинковані гарячим методом.
 
До розряду спецзамовлень, які були виконані і виконуються на ПАТ «ТЕМП», відносяться:

-  виробництво логістичної тари

-  виробництво контейнерів

-  виробництво спеціальних транспортних пристосувань для перевезення деталей, запасних частин, вузлів автомобілів.


Даний вид продукції виробляється з використанням високоміцних матеріалів: товстостінних труб, швелерів, смуг, таврів, часто - імпортного походження. Покриття - полімерна фарба, гарячий цинк. У якості ложементів для перевезення запчастин використовується фрезерований поліетилен, ПВХ, нержавіюча сталь, ДСП, які забезпечують надійну фіксацію і безпечне перевезення деталей на транспортному пристосуванні.
  
Технологічні особливості виробництва ПАТ ТЕМП такі, що ми маємо можливість виготовляти складні транспортні пристосування і контейнери дрібносерійними партіями.
 
Із останніх наших замовлень - транспортне пристосування для перевезення двигунів MERCEDES Actros, транспортні пристосування для перевезення пластикових деталей для заводів SEAT, AUDI.
 В результаті якісного та своєчасного виготовлення виробів, всі наші контракти продовжені на 2015 рік.
Наші клієнти