Послуги

Головна / Послуги

На потужностях ПАТ "ТЕМП" надаються послуги:

 

Високоточне лазерне різання металу

Лазерний комплекс «Bystar» дозволяє вирізати деталі різної конфігурації з високою точністю та швидкістю з листа товщиною до 25мм і розміром до 1500х3000мм. Додатково комплекс може обробляти круглі, профільні, прямокутні та квадратні труби до 200мм і довжиною до 2-х метрів.

Устаткування лазерного різання «Bystronic» дозволяє вирізати деталі різної конфігурації з високою точністю з листового металу товщиною до 6 мм. Максимальний розмір листа 1250х2500мм.  

Механізоване дугове зварювання (роботизованний зварювальний комплекс)

Використовується зварювальний робот «Panasonic». Особливо актуальне застосування промислового зварювального робота при зварюванні великогабаритних деталей, довгих швів, зварювання у важкодоступних місцях, виробництві зварних швів з високими вимогами до якості та механічних характеристик зварювального з'єднання.


 

Гнуття деталей з листа

Устаткування згинання листового прокату «Gasparini» дозволяє проводити гнуття довжиною до 2000мм з високою точністю і під будь-яким кутом.


 

Стьобання тканини (з'єднання декількох шарів текстильних матеріалів шляхом прошивки)

«Paragon M4» 
Тут ми стібаємо тканину з такими наповнювачами, як синтепон термоскріплення, матеріал нетканий шерсть або бавовна (для створення ефекту «Зима-Літо»), пінополіуретан. На цьому обладнанні можна стьобати пласти з різними наповнювачами і малюнками - в базі даних машини 120 малюнків різної складності. Готове стьобане полотно змотується в рулон.
Максимальна ширина матеріалів - 240 см. 
Товщина - до 6 см
 
«Resta»
Це обладнання дає можливість стьобати тканину з наповнювачами товщиною до 5 см. Тканина, вата, поролон і флізелін подаються з рулонів на робочу поверхню, і після стьобання розрізається на пласти за розміром.

Наші клієнти